DOFINANSOWANIA

Skutecznie sięgamy po dofinansowania szkoleń dla naszych Klientów z różnych branż.

Dofinansowania szkoleń

1. Bony wsparcia

Bony pozyskane przez nas dla firm na łagodzenie skutków pandemii COVID-19. Wsparcie finansowe w formie dotacji w celu poprawienia ich płynności finansowej w związku z negatywnymi czynnikami na rynku, w tym zakłóceniem łańcucha dostaw, obniżeniem popytu konsumpcyjnego czy ograniczeniem planów inwestycyjnych. Bony były przeznaczone na cele obrotowe i inwestycyjne naszych klientów.

2. Bony szkoleniowe

Środki finansowe z przeznaczeniem na rozwój pracowników. Nabycie nowych kompetencji i kwalifikacji zawodowych przez pracowników i właścicieli firm z terenu województwa lubuskiego.

3. Środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Fundusze pozyskane dla naszych klientów z przeznaczeniem na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców. W ramach pozyskanych środków zrealizowaliśmy szereg szkoleń zawodowych podnoszących kwalifikacje pracowników i przedsiębiorców.

4. Środki z Powiatowych Urzędów Pracy

Środki realizowane na wsparcie przedsiębiorców z funduszy Powiatowych Urzędów Pracy – wszelkiego rodzaju dofinansowania do działalności przedsiębiorstw w tym na doposażenie nowych stanowisk pracy, środki na staże.

SZKOLENIA DLA BIZNESU I INDYWIDUALNE

Skontaktuj się z nami

Chętnie Ci doradzimy

65-775 Zielona Góra

ul. Zacisze 5E/4

tel. +48 576 910 252
mail: kontakt@szkolenia-doit.pl